Strona główna/Dla Uczniów

Dla Uczniów

Znaleziono wiadomości: 40.

Odblaski zwiększają nasze bezpieczeństwo po zmroku.

W klasach czwartych został ogłoszony konkurs na projekt odblasku.

Mamy finalistkę zDolnego Ślązaka

Małgorzata Haliżak , uczennica klasy 8b, w roku szkolnym 2019/2020 osiągnęła ogromny sukces w Dolnośląskim Konkursie Biologicznym zDolny Ślązak, zdobywając tytuł finalisty.

Talent mam, pokażę go Wam!

Pod takim hasłem 7 lutego w Szóstce odbyła się XI edycja konkursu „Mam Talent” dla uczniów klas 5-8.

Nagrodziliśmy najlepszych

Dzisiaj odbył się apel, podczas którego nagrodzono uczniów klas 4-8, którzy w I semestrze osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce – średnią powyżej 4,75.

Na skrzydłach Pegaza

28.01.2020r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się eliminacje miejskie do XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK, w których wzięli udział uczniowie oleśnickich szkół podstawowych.

Laureatki Powiatowego Sudoku

8 stycznia w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy odbył się XI Powiatowy Turniej SUDOKU dla szkół podstawowych.

Spotkanie z poezją i prozą

16 stycznia 2020 r. w szkolnej auli odbyły się coroczne eliminacje do Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” dla uczniów z klas 4 – 8. Przebiegały one pod hasłem „Spotkania z poezją i prozą”.

Sukces w konkursie informatycznym

Uczeń z SP6 w Oleśnicy Nowak Marcel z klasy 8a zdobył 1 miejsce w IV Powiatowym Konkursie Informatyczny dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych.

Zrób coś z niczego

Ania i Łukasz Malewscy, reprezentując grupę Ob, odebrali dyplom Laureata i nagrodę za pracę plastyczną w konkursie ,,Zrób coś z niczego,, zorganizowanym przez Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy.

Konkurs Poezji Lwowskiej i Kresowej

Reprezentantki naszej szkoły wygrały w miejskim etapie Konkursu Poezji Lwowskiej i Kresowej im. Mariana Hermana, który odbył się 19 listopada w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej.