Fundusze Europejskie

Kadra

Dyrektor szkoły

  • dr Katarzyna Kaczmarek

Wicedyrektorzy szkoły

  • mgr inż. Kamilla Adamska-Kasprzyszak
  • mgr Iwona Brzęk
  • mgr Monika Rybska-Korzępa

Grono pedagogiczne

NAUCZYCIELE  PRZEDSZKOLA

  • mgr Ewelina Borowiak - grupa Motylki
  • mgr Monika Grudzień - grupa Motylki
  • mgr Magdalena Karkus - grupa Misie
  • mgr Anna Szczepańska - grupa Misie
  •  Sandra Szelerska - grupa Pszczółki
  • mgr Paulina Sowińska - grupa Biedronki
  • mgr Katarzyna Kamińska - grupa Jeżyki
  • mgr Katarzyna Machaczka - 0 a integracyjna
  • mgr Joanna Furman-Bezak - 0 a integracyjna
  • mgr Iwona Rogala - 0 b
  • mgr Maria-Jolanta Potępa - 0 c
  • mgr Anna Kochanowska - 0d
  • mgr Urszula Pelikan - 0 e

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

  • mgr Marta Kamińska - klasa 1 A integracyjna
  • mgr Paulina Piórek - klasa 1 B
  • mgr Iwona Żurawska - klasa 1 C
  • mgr Aneta Namiel-Chmielewska - klasa 1 D

 

  • mgr Beata Kubów - klasa 2 A integracyjna
  • mgr Anna Biała - klasa 2 B
  • mgr Ilona Gąszczak - klasa 2 C
  • mgr Kamila Grędysa - klasa 2 D

 

  • mgr Mirosława Wójcik - klasa 3 A integracyjna
  • mgr Jolanta Fryta - klasa 3 B
  • mgr Elżbieta Grędysa - klasa 3 C
  • mgr Bożena Moos - klasa 3 D

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO

  • mgr Joanna Kajmowicz
  • mgr Małgorzata Kruczek
  • mgr Iwona Nowicka
  • mgr Alina Rudzińska
  • mgr Justyna Sieczka

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • mgr Elżbieta Felicka-Okrzesik
  • mgr Agnieszka Grygorcewicz
  • mgr Kudła Aleksandra
  • mgr Magdalena Machocka
  • mgr Ewa Omiecina
  • mgr Dariusz Wojtczak

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • mgr Agnieszka Grygorcewicz
  • mgr Aleksandra Kudła

NAUCZYCIELE MATEMATYKI

  • mgr Justyna Leśniak- Perczak
  • mgr Iwona Mazur
  • mgr Małgorzata Olszewska
  • mgr Karolina Majerska

NAUCZYCIEL  CHEMII

  • mgr inż. Kamilla Adamska-Kasprzyszak
  • mgr Paulina Szopiany

NAUCZYCIEL FIZYKI

  • mgr inż. Kamilla Adamska-Kasprzyszak
  • mgr Paulina Szopiany

NAUCZYCIEL PRZYRODY

  • mgr Elżbieta Grędysa
  • mgr Ewelina Ptak

NAUCZYCIEL BIOLOGII

  • mgr Ewelina Ptak

NAUCZYCIEL GEOGRAFII

  • mgr Martyna Wójcik

NAUCZYCIELE HISTORII

  • mgr Marta Babicz
  • dr Katarzyna Kaczmarek
  • mgr Justyna Łazarska

NAUCZYCIEL WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

  • mgr Marta Babicz
  • dr Katarzyna Kaczmarek
  • mgr Justyna Łazarska

NAUCZYCIELE RELIGII

  • mgr Małgorzata Borowiecka
  • mgr Kinga Bokwa
  • mgr Anna Miller

NAUCZYCIELE PLASTYKI

  • mgr Iwona Brzęk
  • mgr Iwona Borysewicz

NAUCZYCIELE MUZYKI

  • mgr Iwona Brzęk
  • mgr Iwona Borysewicz

NAUCZYCIELE  INFORMATYKI

  • mgr Leśniak-Perczak Justyna
  • mgr Majerska Karolina

NAUCZYCIEL ZAJĘĆ TECHNICZNYCH

  • mgr Robert Banasik
  • mgr Monika Piskozub

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE

  • mgr Anna Bednarska

NAUCZYCIEL DORADZTWA ZAWODOWEGO

  • mgr Marta Babicz

NAUCZYCIEL EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • mgr Dariusz Wojtczak

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  • mgr Robert Banasik
  • mgr Iwona Borysewicz
  • mgr Monika Piskozub
  • mgr Benita Salik
  • mgr Dariusz Świerczyński

WYCHOWAWCA I  NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE - klasa 4 A integracyjna

  • mgr Katrzyna Maćkowska

WYCHOWAWCA I  NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE - klasa 5 A integracyjna

  • mgr Kowalczyk Agnieszka

WYCHOWAWCA I  NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE - klasa 6 C integracyjna

  • mgr Bednarska Anna

WYCHOWAWCA I  NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE - klasa 7 A integracyjna

  •  mgr Nowatkowska-Kapusta Katarzyna

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY SZKOLNEJ

  • mgr Bednarz-Kołek Katarzyna
  • mgr Orlikowska Karolina

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKI

  • mgr Bednarska Anna

Nauczyciele specjaliści

LOGOPEDA

  • mgr Katarzyna Machaczka
  • mgr Paulina Piórek

PEDAGOG SPECJALNY

  • mgr Małgorzata Jabłońska

PEDAGODZY

  • mgr Małgorzata Jabłońska
  • mgr Paweł Kamiński

PSYCHOLOG

  • mgr Urszula Jędrzejewska
do góry