Fundusze Europejskie

Kadra

Dyrektor szkoły

  • mgr Jadwiga Wieczorek

V-ce Dyrektorzy szkoły:

  • mgr Iwona Palko
  • mgr Dorota Terka
  • mgr Urszula Kubiszyn

Grono pedagogiczne

NAUCZYCIELE  PRZEDSZKOLA

  • mgr Anna Biała
  • mgr Ewelina Borowiak
  • mgr Ilona Gąszczak
  • mgr Kamila Grędysa
  • mgr Monika Grudzień
  • mgr Maria Hałapacz
  • mgr Sandra Hanzel
  • mgr Magdalena Karkus
  • mgr Marta Konieczna
  • mgr Halina Kończak
  • mgr Katarzyna Kamińska
  • mgr Paulina Kubala
  • mgr Beata Kubów
  • mgr Katarzyna Olczak
  • mgr Olga Szyrszeń

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

  • mgr Mirosława Wójcik - kl. 1A integracyjna
  • mgr Hanna Gołąbek - kl. 1A integracyjna
  • mge Jolanta Fryta - kl. 1B
  • mgr Elżbieta Grędysa - kl. 1C
  • mgr Bożena Moos - kl. 1D
  • mgr Iwona Rogala - kl. 2A integracyjna
  • mgr Katarzyna Maćkowska - kl.2A integracyjna
  • mgr Jolanta Potępa kl. 2B
  • mgr Marta Zygadło - kl. 2C
  • mgr Anna Kochanowska - kl. 2D
  • mgr Agnieszka Kowalczyk - kl. 3A integracyjna
  • mgr Magdalena Szafrańska - kl. 3A integracyjna
  • mgr Paulina Piórek - kl. 3B
  • mgr Iwona Żurawska - kl. 3C
  • mgr Roksana Gardziel - kl. 3D

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO

  • mgr Joanna Kajmowicz
  • mgr Małgorzata Kruczek
  • mgr Iwona Nowicka
  • mgr Anna Rygiel
  • mgr Justyna Sieczka

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • mgr Elżbieta Felicka-Okrzesik
  • mgr Aleksandra Krakowska
  • mgr Magdalena Machocka
  • mgr Ewa Omiecina
  • mgr Dariusz Wojtczak
  • mgr Iwona Wróblewska

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • mgr Agnieszka Grygorcewicz
  • mgr Aleksandra Kudła

NAUCZYCIELE MATEMATYKI

  • mgr Justyna Leśniak- Perczak
  • mgr Iwona Mazur
  • mgr Małgorzata Olszewska
  • mgr Barbara Rojek
  • mgr Karolina Majerska

NAUCZYCIEL  CHEMII

  • mgr Kamilla Adamska-Kasprzyszak
  • mgr Paulina Szopiany

NAUCZYCIEL FIZYKI

  • mgr Kamilla Adamska-Kasprzyszak
  • mgr Andrzej Chojaczyk
  • mgr Paulina Szopiany

NAUCZYCIEL PRZYRODY

  • mgr Elżbieta Grędysa

NAUCZYCIEL BIOLOGII

  • mgr Ewa Skwara
  • mgr Ewelina Ptak

NAUCZYCIEL GEOGRAFII

  • mgr Bożena Pudlis
  • mgr Martyna Wójcik

NAUCZYCIELE HISTORII

  • mgr Marta Babicz
  • dr Katarzyna Kaczmarek
  • mgr Waldemar Pyzik

NAUCZYCIEL WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

  • mgr Marta Babicz
  • mgr Katarzyna Kaczmarek

NAUCZYCIELE RELIGII

  • mgr Małgorzata Borowiecka
  • mgr Monika Stadniczenko
  • mgr Anna Miller
  • ks. Aleksander Ilnicki

NAUCZYCIELE PLASTYKI

  • mgr Zofia Rychlewska
  • mgr Iwona Brzęk

NAUCZYCIELE MUZYKI

  • mgr Teresa Cieśla

NAUCZYCIELE  INFORMATYKI

  • mgr Małgorzata Marciniak
  • mgr Andrzej Chojaczyk

NAUCZYCIEL ZAJĘĆ TECHNICZNYCH

  • mgr Robert Banasik
  • mgr Monika Piskozub

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE

  • mgr Jadwiga Wieczorek
  • mgr Monika Stadniczenko

NAUCZYCIEL DORADZTWA ZAWODOWEGO

  • mgr Marta Babicz

NAUCZYCIEL EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • mgr Dariusz Wojtczak

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  • mgr Robert Banasik
  • mgr Iwona Borysewicz
  • mgr Monika Piskozub
  • mgr Benita Salik
  • mgr Dariusz Świerczyński

WYCHOWAWCA I  NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - kl. 4C integracyjna

  • mgr Dagmara Winkowska-Chrzanowska

WYCHOWAWCA I  NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - kl. 8A integracyjna

  •  mgr Anna Bednarska

NAUCZYCIEL REWALIDACJI RUCHOWEJ

  • mgr Katarzyna Maćkowska

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY SZKOLNEJ

  • mgr Katarzyna Bednarz-Kołek
  • mgr Karolina Orlikowska

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKI

  • mgr Zofia Rychlewska

Nauczyciele specjaliści

LOGOPEDA

  • mgr Małgorzata Piasecka

PEDAGODZY

  • mgr Małgorzata Jabłońska /kl. 0-4/
  • mgr Paweł Kamiński /kl 5-8/

PSYCHOLOG

  • mgr Urszula Jędrzejewska

TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

  • mgr Małgorzata Jabłońska
do góry