Strona główna/O szkole/Konkursy SP6/Aktualności z konkursów

Aktualności z konkursów

Znaleziono wiadomości: 25.

Laureatki Powiatowego Sudoku

8 stycznia w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy odbył się XI Powiatowy Turniej SUDOKU dla szkół podstawowych.

Spotkanie z poezją i prozą

16 stycznia 2020 r. w szkolnej auli odbyły się coroczne eliminacje do Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” dla uczniów z klas 4 – 8. Przebiegały one pod hasłem „Spotkania z poezją i prozą”.

Sukces w konkursie informatycznym

Uczeń z SP6 w Oleśnicy Nowak Marcel z klasy 8a zdobył 1 miejsce w IV Powiatowym Konkursie Informatyczny dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych.

Zrób coś z niczego

Ania i Łukasz Malewscy, reprezentując grupę Ob, odebrali dyplom Laureata i nagrodę za pracę plastyczną w konkursie ,,Zrób coś z niczego,, zorganizowanym przez Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy.

Konkurs Poezji Lwowskiej i Kresowej

Reprezentantki naszej szkoły wygrały w miejskim etapie Konkursu Poezji Lwowskiej i Kresowej im. Mariana Hermana, który odbył się 19 listopada w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej.