Antonina Kuś

17 Września 2021

Perełka Szkoły

Antonina  od początku nauki w naszej szkole osiągała bardzo wysokie wyniki w nauce i zawsze otrzymywała promocję z wyróżnieniem do następnych klas. Jako uczennica  klas IV-VIII  nagrodzona została Laurem Szóstki oraz stypendium Burmistrza Miasta Oleśnicy. Antonina reprezentowała z sukcesami  szkołę w licznych konkursach. Jest  to sumienna, pracowita i obowiązkowa uczennica szukająca ciekawych rozwiązań, dociekliwa, zawsze gotowa do pomocy innym. Umiejętnie wykorzystywała i rozwijała swoje zdolności, zdobyte wiadomości i umiejętności potrafiła wykorzystać w praktyce. Swoje umiejętności i talent wykorzystywała biorąc udział w konkursach i projektach odnosząc w nich wspaniałe sukcesy. Aktywnie działała w ramach Oleśnickiej Nocy Przyrodników.
 Jest niewątpliwie wzorem do naśladowania. Wyróżnia ją radość uczenia się, a kolejne sukcesy dopingują ją do jeszcze wytrwalszej pracy. Pochwalić należy jej ambicję i chęć ciągłego doskonalenia. Reprezentuje wysoki poziom zdolności ogólnych, przewyższa pod względem intelektualnym swoich rówieśników, posiada zdolności do efektywnego uczenia się rzeczy nowych. Antonina  w  roku szkolnym 2020/2021 uzyskała średnią ocen 5,67 . Nauka jest dla niej przyjemnością i pasją. Jej elokwencja, szeroka wiedza i sukcesy dowodzą, że jest „perełką” naszej szkoły. Gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy rozwijania swoich pasji oraz dalszych sukcesów. /wych. mgr Bożena Pudlis/ Osiągnięcia :

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Minisiatkówce

- II miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci w mini siatkówce.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleśnickiego w w mini siatkówce dziewcząt

Udział w Wolontariacie

Laureat VI Powiatowego Konkursu z Języka Niemieckiego.

Stypendium Burmistrza

Laur Szóstki