Wiktor Krajewski

3 Października 2022

WIKTOR KRAJEWSKI uczeń klasy VIII b w r. szkolnym 2021/2022.

Taktowny, kulturalny młody człowiek, sumienny obowiązkowy uczeń, pomocny, godny zaufania, towarzyski kolega, który jednogłośnie został przez klasę uznany najżyczliwszym chłopakiem w klasie. Wiktor cieszył się sympatią i szacunkiem nie tylko wśród kolegów i koleżanek, również przez nauczycieli uważany był za uprzejmego, inteligentnego młodego człowieka.

Wiktor jest wszechstronnie uzdolnionym uczniem. Od najmłodszych lat uzyskiwał wysokie wyniki w nauce oraz osiągał sukcesy w sporcie. Od klasy czwartej corocznie zdobywał stypendium Burmistrza Oleśnicy w obu kategoriach. Swoje zdolności niejednokrotnie potwierdzał w wielu konkursach i zawodach.

Największym osiągnięciem Wiktora jest uzyskanie tytułu Finalisty Dolnośląskiego Konkursy Fizycznego zDolny Ślązak.

Na liście osiągnieć są również:

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kat. Maluch,

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS z j. angielskiego,

II miejsce indywidualnie w Finale Dolnośląskim IMS Szkolna Liga Lekkoatletyczna,

III miejsce drużynowo w Finale Dolnośląskim IMS Szkolna Liga Lekkoatletyczna,

I miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej ID w trójboju lekkoatletycznym,

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleśnickiego w minipiłce nożnej chłopców,

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych,

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w minikoszykówce chłopców,

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w minisiatkówce chłopców,

Podczas uroczystej Gali Szóstki za swoje osiągnięcia został uhonorowany nagrodą Laur Szóstki.

Poza nauką i sportem, Wiktor wyróżniał się aktywnością również w innych obszarach
życia szkoły. Jako członek Pocztu Sztandarowego godnie reprezentował szkołę uczestnicząc w wielu imprezach szkolnych oraz miejskich.

Gratulujemy osiągniętych sukcesów, życzymy wielu kolejnych!