Bartłomiej Persak

22 Czerwca 2016

Bartłomiej, uczeń klasy 5d, to laureat wielu konkursów o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym, prawdziwy omnibus.
Jego zainteresowania są bardzo różnorodne – pasjonuje go matematyka, jest świetnym przyrodnikiem i historykiem, ma talent literacki, interesuje się fotografią. Z sukcesami uprawia także sport – pływanie i tenis ziemny. Lista sukcesów Bartka jest imponująca. Oto najważniejsze z nich:

• Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z matematyki i języka angielskiego
  • II miejsce w Dolnośląskim Konkursie Mitologicznym
  • V miejsce w Finale Dolnośląskim w drużynowych zawodach pływackich
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Ptaki Polski”
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Portret rodzinny”
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Polska w czasie II wojny światowej – kampania wrześniowa”
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim „Ten dzień zapamiętam…”

Rok szkolny2015/2016

• Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
  • IV m. w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym EDI

Rok szkolny 2014/2015

• Laureat ogólnopolskiego konkursu „Olimpusek”
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Ssaki Polski”
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Liga zadaniowa”

Rok szkolny 2013/2014

• I miejsce w Konkursie Fotograficznym „Drzewo w trzech porach roku” organizowanym przez Zarząd Główny LOP we Wrocławiu.

W roku szkolnym 2016/2017 Bartłomiej uzyskał średnią ocen 5,73. Uczy się chętnie i łatwo, nauka jest dla niego przyjemnością i pasją. Prezentuje wzorową postawę wobec obowiązków szkolnych i wysoką kulturę osobistą.
Bartek to pogodny nastolatek. Jego wielką pasją są żółwie – ma ich ogromną kolekcję, a wiedzą na temat tych zwierząt ciągle zaskakuje swoich rówieśników i dorosłych.

Gratulujemy ogromnych sukcesów i życzymy kolejnych. – wychowawca klasy Joanna Kajmowicz