Michał Grzesik

20 Czerwca 2024

Michał, zdolny historyk, interesujący się szczególnie II wojną światową. Jest uczniem ambitnym, zawsze uprzejmym, z poczuciem humoru. Osiągnął sukcesy w konkursach przedmiotowych. Zajął I miejsce w XIX Powiatowym Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie "20. rocznica członkostwa w Polski w UE" i III miejsce w XII Powiatowym Konkursie Historycznym "O Polskę niepodległą. Opozycja demokratyczna w Polsce w latach 1956-1970".

Michał to skromny nastolatek, obdarzony empatią, podejmujący działania na rzecz innych, co udowodnił swoją aktywnością w szkolnym wolontariacie. Podczas nauki w naszej szkole cieszył się dużym uznaniem wśród kolegów i nauczycieli. Swoim zachowaniem stanowił wzór do naśladowania dla wszystkich uczniów. Był współprowadzącym Galę Szóstki dla Ósmoklasistów i świetnie spisał się w tej roli. Ukończył szkołę ze średnią ocen 5,29 i wzorową ocena zachowania. Za osiągnięcia edukacyjne otrzymał Laur Szóstki.

Gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy rozwijania  pasji i zainteresowań.

Marta Babicz - nauczycielka historii / Joanna Kajmowicz - wychowawca klasy 8b