Fundusze Europejskie

Wojciech Cyran

20 Czerwca 2006

Laureat konkursów ogólnopolskich Wojciech Cyran uczeń klasy 6d zaskakuje nas coraz nowymi sukcesami. W roku 2011/2012 zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Olimpus”. W ogólnopolskiej olimpiadzie przyrodniczej zajął 11 miejsce.

W roku bieżącym potwierdził swoje umiejętności uzyskując tytuł laureata w tym samym konkursie, zajmując 4 miejsce w kraju. W ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Multitest” zajął również wysokie 8 miejsce w kraju.
Jednak największym jego osiągnięciem jest uzyskanie tytułu laureata X Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „Zdolnego Ślązaczka”.
Wyróżnia go pasja i radość uczenia, a kolejne sukcesy dopingują go do jeszcze wytrwalszej pracy. Pochwalić należy jego ambicję i chęć ciągłego doskonalenia. Wojtek lubi stawiać sobie ciągłe wyzwania, próbuje projektować różne wynalazki, na razie w teorii. Kto wie, czy jego pomysły nie znajdą odzwierciedlenia kiedyś w przyszłości. Ułożył również samodzielnie dwie gry komputerowe. Lubi rozwiązywać krzyżówki, łamigłówki, wykonywać zadania, gdzie wykorzystuje się logiczne myślenie. Wśród nich są również szachy. Ponadto z gier sportowych podobają mu się te, które wymagają niezwykłej precyzji i i dokładności wykonania lub szukania odpowiedniej taktyki takie jak: kręgle, bilard czy mini-golf. Wojtek osiąga bardzo dobre wyniki w nauce. Reprezentuje wysoki poziom zdolności ogólnych, przewyższa pod względem intelektualnym swoich rówieśników, posiada zdolności do efektywnego uczenia się rzeczy nowych. Szczególnie lubi matematykę i przyrodę. Prezentuje zawsze wzorową postawę w zachowaniu. Cieszymy się wraz z nim z jego sukcesów./B. Pudlis/

do góry