Aleksander Jaremków

22 Czerwca 2016

Aleksander, uczeń klasy 6b, podczas całej edukacji w szkole podstawowej wyróżniał się szczególną aktywnością w różnych obszarach. Zawsze umiejętnie wykorzystywał i rozwijał swoje zdolności. Mógł pochwalić się znaczącymi osiągnięciami w nauce jak i w sporcie.

Do szczególnych sukcesów można zaliczyć:

• I miejsce drużynowo w ogólnopolskim konkursie „Bateria pomysłów”, uzyskanie tytułu laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego,
  • I miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego,
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, zdobycie I miejsca w Drużynowym Turnieju Oleśnickich Szkół Podstawowych „By język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa” organizowanym pod patronatem Burmistrza Oleśnicy,
  • III miejsce zespołowo w Finale Strefy Wrocławskiej IMS w Minikoszykówce chłopców.

Aleksander zawsze reprezentował wzorową postawę uczniowską. Na szczególną uwagę zasługiwała jego wysoka kultura osobista i wzorowa umiejętność nawiązywania kontaktów z rówieśnikami i nauczycielami.

Wychowawca klasy: Małgorzata Olszewska