Anna Szczepanowicz

17 Czerwca 2019

Sumienna, pracowita i obowiązkowa, a przy tym niezwykle skromna i taktowna…
Ania od najmłodszych lat zdobywała bardzo wysokie wyniki w nauce i otrzymywała promocje z wyróżnieniem do kolejnych klas. Jako ósmoklasistka w roku szkolnym 2018/2019 uhonorowana została nagrodą Laur Szóstki.
Jest „posiadaczką” prawdziwego talentu. Dzięki bogatej wyobraźni, niezwykłej lekkości pióra oraz wrażliwości potrafi przelać na papier literackie „perełki”, które wzruszają czytelnika i skłaniają do refleksji. Swoje zdolności humanistyczne miała okazję niejednokrotnie potwierdzić w konkursach na szczeblu miejskim i powiatowym. Lista jej sukcesów jest imponująca:

• II miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Język ojczysty – język czysty” w r. szk. 2016/2017,
  • I miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Z sercem na dłoni” w r. szk. 2017/2018,
  • II miejsce w XVIII Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Z wizytą w Soplicowie” w r. szk. 2018/2019,
  • II miejsce w XXV Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym pod patronatem Burmistrza Oleśnicy w r. szk. 2018/2019,
  • tytuł Laureatki w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Młodzi o niepodległości” w r. szk. 2018/2019,
  • II miejsce w Drużynowym Turnieju Oleśnickich Szkół Podstawowych „By język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa…” pod patronatem Burmistrza Oleśnicy w r. szk. 2017/2018, a rok później – III miejsce w tym samym turnieju.

Pozostaje jedynie życzyć Ani, aby w przyszłości w pełni wykorzystała swoje umiejętności. Kto wie, może kiedyś będzie nam dane sięgnąć po książkę autorstwa naszej uczennicy?
Trzymamy kciuki i życzymy wielu literackich sukcesów!

Iwona Nowicka